بستن منو

دبیرستان پسرانه دوره اول قیاس در محدوده منطقه 2، افتتاح شد.

مجموعه مدارس غیردولتی قیاس در مسیر توسعه خدمات آموزشی
موسسه رویش استعدادهای جوان در پاسخ به درخواست خیل عظیم مخاطبین و در راستای ارایه خدمات آموزشی و عدالت آموزشی، اقدام به توسعه مدارس خود در جنیست پسرانه نمود.

گروه آموزشی قیاس بر مبنای برنامه ریزی کلان آموزشی خود، برای سال تحصیلی 1400-1399 راه اندازی دبیرستان پسرانه (دوره اول) را در دستور کار خود قرار داد. این تصمیم که با استقبال کم نظیر مخاطیبن خود قرار گرفت، بعنوان یک برگ زرین دیگر از افتخارات مجموعه قرار گرفت.

داوطلبین حاضر در آزمون آنلاین، پس از کسب حدنصاب علمی، با رعایت پروتکل های بهداشتی، به مصاحبه حضوری دعوت شده و ضمن مصاحبه های فردی و خانوادگی، خدمات مجموعه مدارس غیردولتی قیاس در حوزه های آموزشی، پرورشی و پژوهشی را دریافت نمودند.

خدمات دبیرستان شامل ارایه دروس اصلی مندرج در سند ابلاغی وزارت متبوع و شامل فوق برنامه های تخصصی می باشد، از سرفصل های عناوین ارایه شده در دروس فوق برنامه می توان به: زبان انگلیسی، کارگاه های پژوهش و خلاقیت، روش تحقیق، زیبانویسی، مهارت زندگی، ریاضی و هوش پیشرفته، علوم تجربی(تئوری-آزمایشگاهی) پیشرفته، زنگ آزمون و مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان می باشد.


دبیرستان پسرانه در منطقه 2 آموزش و پرورش و در خیابان سازمان آب با حضور منتخبین آزمون ورودی برای سال تحصیلی جدید افتتاح خواهد شد.

 

بزرگراه جلال آل احمد . خ سازمان آب نبش خ هشتم


opening hs1 boys

 

مطالب مرتبط ...